Producent balustrad nierdzewnych i ogrodzeń

producent ogrodzeń Nowy Sącz balustrady nierdzewne Limanowa produkcja balustrad nierdzewnych

oferta

      Stal to doskonały materiał na ogrodzenie. Z jednej strony bardzo wytrzymałe, a z drugiej lekkie optycznie i pozwalające się dowolnie formować.

      Zależy nam aby nasze produkty jakością i trwałością dawały zadowolenie naszym klientom. Oferta PPH STEEL PIERZGA uwzględnia szeroko pojętą obróbkę stali czarnej jak i nierdzewnej z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn. Zakład wyposażony jest w kilkanaście maszyn specjalistycznych, najważniejsze z nich to;

  • maszyna do grawerowania stali, dzięki której uzyskujemy fakturę na profilu płaskowniku i pręcie co nadaje naszym produktom wysoką estetykę wykonania w najdrobniejszym szczególe
  • prasa 30 tonowa do produkcji tralek, która zapewnia powtarzalność i dokładność każdej wytworzonej przez nas tralki
  • piła taśmowa umożliwiająca precyzyjne cięcie stali pod wybranym kątem
  • walcarka rolkowa do rur i profili, dzięki niej możliwe jest wygięcie słupków lub pręta na kształt łuku lub koła
  • skręcarka osiowa do prętów, płaskowników i profili
  • kuźnia, która umożliwia produkcję bogato zdobionych ogrodzeń o niepowtarzalnych kształtach i wypełnieniu

Konserwacja stali

  Żelazo ma jednego odwiecznego wroga rdzę. Walka z nią nie jest łatwa lecz konieczna. Aby nadać  długowieczność naszym produktom stosujemy cynkowanie ogniowe. Jest to proces pokrycia powierzchni stalowych powłoką cynku co zapewnia ochronę stali przed korozją.  Dodatkowo po obróbce chemicznej stosujemy malowanie proszkowe w kolorach palety RAL lub na życzenie klienta malowanie na mokro w wybranym kolorze. W celach ozdobnych stosujemy również patynowanie wybranych elementów lub całości zamówienia.

Biegle obsługujemy programy graficzne, które umożliwią wizualizację Twojego zamówienia. Tak bogate wyposażenie naszej firmy daje nam duże możliwości produkcji różnorodnych wzorów ogrodzeń posesyjnych jak i balustrad. Mamy w ofercie swoje gotowe wzory ale również wykonujemy ogrodzenia i balustrady według pomysłu klienta. Nasz zespół gotowy jest na zrealizowanie Państwa pomysłu.


Zapraszamy do galerii realizacji