Producent balustrad nierdzewnych i ogrodzeń

producent ogrodzeń Nowy Sącz balustrady nierdzewne Limanowa produkcja balustrad nierdzewnych

Balustrady

Balustrady gwarantują bezpieczeństwo naszym bliskim oraz niejednokrotnie są głównym elementem dekoracyjnym naszego domu. Tworzymy balustrady dostosowane do wystroju wnętrz i potrzeb indywidualnych osób.Nie możemy się jednak skupiać wyłącznie na wyglądzie balustrady.

Firma STEEL PIERZGA dba aby balustrada była prawidłowo umocowana do podłoża. Stabilność balustrady gwarantują nam mocowania własnej produkcji, które wycinane są laserowo w stali. Grubość stali zależna jest od  typu balustrady oraz jej masy przy czym mocowanie zawsze współgra z charakterem balustrady.

Nowoczesny charakter naszemu domu nada balustrada ze stali nierdzewnej. Bardzo efektownie wygląda zarówno w połączeniu ze szkłem wypełniającym balustradę jak i drewnem w miejscu poręczy.

Często nasze realizacje zawierają motywy zaczerpnięte z natury. Harmonię w naszym domu nadadzą balustrady imitujące roślinność; drzewa, zarośla z mokradeł czy też pnącza. Niejednokrotnie stosujemy balustrady z tralkami prostymi z delikatnym ornamentem uzyskując klasyczny efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.