Producent balustrad nierdzewnych i ogrodzeń

producent ogrodzeń Nowy Sącz balustrady nierdzewne Limanowa produkcja balustrad nierdzewnych

O firmie

Firma PPH STEEL PIERZGA specjalizuje się kompleksową obsługą w zakresie projektu oraz wykonania ogrodzeń posesyjnych, przemysłowych a także balustrad ze stali nierdzewnej i kutych stalowych. Zajmujemy się również wykonaniem schodów stalowych zarówno przemysłowych jak i do domów rodzinnych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Właściciel firmy doświadczenie zawodowe od roku 1998 zdobywał w renomowanej firmie AW WIŚNIOWSKI w Wielogłowach na stanowisku spawacz ogrodzeń posesyjnych. Od roku 2005 podjął pracę w jednym z krajów UE w Firmie A. Costello Group na stanowisku spawacz konstrukcji metalowych metodą TIG i MAG. Zdobył tam wprawę w projektowaniu oraz profesjonalnym wykonaniu konstrukcji stalowych oraz ze stali nierdzewnej. Od roku 2009 prowadzi własną działalność gospodarczą.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość produktów. Osiągamy to dzięki posiadanym przez nas specjalistycznym maszynom do obróbki stali jak i współpracą z polską hutą stali oraz obróbce chemicznej zabezpieczającą nasze produkty przed korozją  na wiele lat.

Wiemy jak cenicie Państwo bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, dlatego też polecamy nasze segmenty ogrodzeniowe wysokie na 120 cm zakończone strzelistymi grotami. Poza tym do słupów przy furtce montujemy domofony antywandal jak i zakładamy elektromagnesy dzięki którym nie ma możliwości wejścia na teren posesji bez Państwa zgody. Zabezpieczenie schodów poprzez montaż balustrad jest koniecznością, Nasza firma nada niepowtarzalny charakter Twoim schodom lub balkonom poprzez montaż estetycznie dopracowanych balustrad.

Specjalnie dla osób ceniących swoją prywatność proponujemy ogrodzenia z elementami blachy perforowanej. Prześwit tej blachy wynosi od 25% do 73% przy czym niski prześwit blachy zapewnia brak dostępu wizualnego na Państwa posesję.

Bogate wzornictwo oraz różnorodna kolorystyka jest kolejnym naszym atutem. Projektant u klienta udostępnia nasze propozycje wzorów zarówno ogrodzeń, balustrad jak i schodów ażurowych. Wykonujemy także nietypowe realizacje na życzenie klienta.

Zajmujemy się również dystrybucją oraz montażem automatyki bramowej i garażowej znanych firm NICE i CAME. Posiadane uprawnienia montera NICE umożliwiają również serwisowanie automatów.

Posiadamy nowoczesne maszyny do obróbki stali zarówno czarnej jak i nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje wykonane są precyzyjnie i estetycznie.